Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (07''), ZAGIĆI II ( 08'i 09`)
Rang natjecanja: ZNL A-1 i A-2 - CENTAR
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta
Treneri: Siniša Vidak i Valentin Drobnjak

Popis igrača: Zagići

Juraj Novosel, Neva Sviben, Marko Filiplić, Ivano Rebec, Noa Grgurić, Martin Škripek, Luka Bosančić, Antonio Mikulić, Marko Gašparović, Noa Dodig, Arslan Krajnović, Josip Mašić, Mauro Mandić, Maks Baraković, Matej Lončar, Lukas Obrč, Nika Adriana Marijanović

Popis igrača: Zagići II

Tin Križančić, Dominik Šandor, Tin Zanoški, Toma Vlah, Erdon Binaj, Toni Papić, Mark Slišković, Matej Lončar, Niko Govorčinović, Adam Hadji-Ristić

Tablica - Zagići (2007.) - liga A-1 Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Dinamo
10
10
0
0
134
5
30
2 Kustošija
10
8
0
2
60
25
24
3 Zagreb II
10
6
0
4
49
30
18
4 HAŠK II
10
4
0
6
30
63
12
5 Trešnjevka
10
2
0
8
20
68
6
6 Šp. Elektra II
10
0
0
10
2
104
0

Tablica - Zagići (2007.) - liga A-1 Sezona 2015/2016. - PLAY OUT

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Zagreb
5
5
0
0
54
6
15
2 Tekstilac
5
5
0
0
27
7
15
3 Prečko
5
4
0
1
36
9
12
4 Vrapče
4
3
0
1
17
4
9
5 ZET
5
2
1
2
10
19
7
6 Mladost/B
5
2
0
3
12
23
6
7 Jarun
5
2
0
3
7
26
6
8 Trešnjevka
5
2
0
3
10
30
6
9 Šparta Elektra
5
1
1
3
10
30
4
10 Ses.Kraljevec
5
1
0
4
13
22
3
11 Lučko
5
1
0
4
13
27
3
12 Utrina
4
0
0
4
6
12
0

Tablica - Zagići II (2008/09.) - liga A-2 Sezona 2015/2016.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Dinamo
7
7
0
0
108
2
21
2 Kustošija
8
7
0
1
52
15
21
3 Zagreb II
8
5
0
3
43
22
15
4 Trešnjevka
7
2
0
5
16
49
6
5 HAŠK II
8
2
0
6
22
58
6
6 Šp. Elektra II
8
0
0
8
0
95
0

Tablica - Zagići (2007.) - liga A-2 Sezona 2015/2016. - PLAY OUT

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Prečko
5
5
0
0
29
2
15
2 Zagreb II
5
4
1
0
41
6
13
3 Ses.Kraljevec II
5
3
1
1
16
5
10
4 Jarun II
5
3
1
1
26
16
10
5 Utrina II
4
2
0
2
7
15
6
6 Trešnjevka
5
2
0
3
11
20
6
7 Tekstilac II
5
1
2
2
5
14
5
8 Lučko II
5
1
1
3
9
14
4
9 ZET II
5
1
1
3
6
14
4
10 Šp. Elektra II
5
1
1
3
7
21
4
11 Vrapče II
4
1
0
3
12
13
3
12 Mladost/B II
5
1
0
4
4
33
3
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija

Mladi nogometaši i nogometašice NK Šparta Elektra iz Zagreba iskoristili su boravak u Splitu, gdje sudjeluju na turniru "Prvi koraci", za posjet Hajdukovom stadionu, a tom prigodom fotografirali su se na poljudskom travnjaku s Hajdukovim kapetanom Mariom Maločom.

Raspored i rezultati utakmica - Zagići A1 u sezoni 2015/2016

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
05.09.2015 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 0
12.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- KUSTOŠIJA
0 : 3
  .DINAMO - HAŠK
21 : 0
13.09.2015 HAŠK - ZAGREB
0 : 4
  .ZAGREB - KUSTOŠIJA
0 : 2
12.09.2015 TREŠNJEVKA - DINAMO
0 : 9
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
19.09.2015 .DINAMO - ŠPARTA ELEKTRA
12 : 0
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
4 : 3
19.09.2015 ZAGREB - TREŠNJEVKA
8 : 1
26.09.2015 TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA
1 : 8
19.09.2015 KUSTOŠIJA - HAŠK
8 : 0
26.09.2015 DINAMO - ZAGREB
7 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
03.10.2015 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
11 : 0
22.10.2015. ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA
1 : 2
03.10.2015 KUSTOŠIJA - DINAMO
2 : 3
10.10.2015 HAŠK - DINAMO
1 : 15
03.10.2015 HAŠK - TREŠNJEVKA
4 : 0
10.10.2015 .KUSTOŠIJA - ZAGREB
7 : 0
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
17.10.2015 KUSTOŠIJA - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 3
24.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA - DINAMO
0 : 13
  ZAGREB - HAŠK
2 : 5
24.10.2015 TREŠNJEVKA - ZAGREB
1 : 2
  DINAMO - TREŠNJEVKA
15 : 1
24.10.2015 HAŠK - KUSTOŠIJA
1 : 3
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
08.11.2015 HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
3 : 0
14.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA- ZAGREB
1 : 8
11.11.2015 KUSTOŠIJA - TREŠNJEVKA
5 : 3
  DINAMO - KUSTOŠIJA
8 : 0
07.11.2015 ZAGREB - DINAMO
2 : 9
  TREŠNJEVKA - HAŠK
3 : 4

Raspored i rezultati utakmica-Zagići A1u sezoni 2015/2016. -PLAY OUT

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
12.03.2016 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 1
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA - UTRINA
3:1
12.03.2016 PREČKO - TREŠNJEVKA
10 : 1
19.03.2016 ZET - VRAPČE
0:5
12.03.2016 TEKSTILAC - MLADOST/B
5 : 2
19.03.2016 JARUN - ZAGREB
1:14
12.03.2016 SESV. KRALJEVEC- JARUN
2 : 3
19.03.2016 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
5:3
12.03.2016 ZAGREB - ZET
8 : 1
19.03.2016 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
0:5
13.03.2016 VRAPČE - UTRINA
-
19.03.2016 LUČKO - PREČKO
1:6
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
02.04.2016 PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA
10:1
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
4 : 4
02.04.2016 TEKSTILAC - LUČKO
6:3
09.04.2016 JARUN - UTRINA
3 : 1
02.04.2016 SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
1:3
09.04.2016 MLADOST/B - VRAPČE
1 : 3
02.04.2016 ZAGREB - MLADOST/B
10:1
09.04.2016 TREŠNJEVKA - ZAGREB
3 : 12
02.04.2016 VRAPČE - JARUN
7:0
09.04.2016 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
2 : 4
02.04.2016 UTRINA - ZET
2:3
09.04.2016 PREČKO - TEKSTILAC
1 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
16.04.2016 TEKSTILAC  - ŠPARTA ELEKTRA
8 : 1
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN 12:00
16.04.2016 SESV.KRALJEVEC- PREČKO        
3 : 9
23.04.2016 MLADOST/B - ZET 09:00
16.04.2016 ZAGREB  - LUČKO         
10 : 0
23.04.2016 TREŠNJEVKA - UTRINA 11:00
16.04.2016 VRAPČE  - TREŠNJEVKA    
2 : 3
23.04.2016 LUČKO - VRAPČE 09:00
16.04.2016 UTRINA  - MLADOST/B     
2 : 3
23.04.2016 PREČKO - ZAGREB 09:00
16.04.2016 ZET  - JARUN         
2 : 0
23.04.2016 TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC 11:00
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
07.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ŠPARTA ELEKTRA 11:00      
07.05.2016 ZAGREB - TEKSTILAC 14:00      
08.05.2016 VRAPČE - PREČKO 11:00      
07.05.2016 UTRINA - LUČKO 13:00      
07.05.2016 ZET - TREŠNJEVKA 13:00      
07.05.2016 JARUN - MLADOST/B 10:00      
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
           
           

Raspored i rezultati utakmica - Zagići A2 u sezoni 2015/2016.

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
05.09.2015 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 0
24.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA - KUSTOŠIJA
0 : 10
  .DINAMO - HAŠK
15 : 1
13.09.2015 HAŠK - ZAGREB
2 : 6
  ZAGREB - KUSTOŠIJA
1 : 3
12.09.2015 TREŠNJEVKA - DINAMO
0 : 22
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
19.09.2015 .DINAMO - ŠPARTA ELEKTRA
21 : 0
26.09.2015 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK
0 : 10
19.09.2015 ZAGREB - TREŠNJEVKA
9 : 0
26.09.2015 TREŠNJEVKA - KUSTOŠIJA
1 : 11
19.09.2015 KUSTOŠIJA - HAŠK
4 : 2
26.09.2015 DINAMO - ZAGREB
9 : 0
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
03.10.2015 ZAGREB - ŠPARTA ELEKTRA
13 : 0
22.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA - TREŠNJEVKA
0 : 8
03.10.2015 KUSTOŠIJA - DINAMO
1 : 9
10.10.2015 HAŠK - DINAMO
0 : 20
03.10.2015 HAŠK - TREŠNJEVKA
4 : 1
10.10.2015 KUSTOŠIJA - ZAGREB
5 : 2
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
17.10.2015 .KUSTOŠIJA - ŠPARTA ELEKTRA
15 : 0
24.10.2015 ŠPARTA ELEKTRA - DINAMO
0 : 12
17.10.2015 ZAGREB - HAŠK
9 : 3
24.10.2015 TREŠNJEVKA - ZAGREB
0 : 3
17.10.2015 .DINAMO - TREŠNJEVKA
9 : 0
24.10.2015 HAŠK - KUSTOŠIJA
0 : 3
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.
08.11.2015 HAŠK - ŠPARTA ELEKTRA
4 : 2
14.11.2015 ŠPARTA ELEKTRA - ZAGREB
0 : 5
11.11.2015 KUSTOŠIJA - TREŠNJEVKA
6 : 1
14.11.2015 DINAMO - KUSTOŠIJA
9 : 2
07.11.2015 ZAGREB - DINAMO
1 : 8
14.11.2015 TREŠNJEVKA - HAŠK
3 : 4

Raspored i rezultati utakmica-Zagići A2 u sezoni 2015/2016.-PLAY OUT

Datum
1. kolo
Rez.
Datum
2. kolo
Rez.
12.03.2016 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
7 : 0
19.03.2016 ŠPARTA ELEKTRA - UTRINA
1:4
12.03.2016 PREČKO - TREŠNJEVKA
10 : 0
19.03.2016 ZET - VRAPČE
2:1
12.03.2016 TEKSTILAC - MLADOST/B
2 : 1
19.03.2016 JARUN - ZAGREB
2:11
12.03.2016 SESV. KRALJEVEC- JARUN
3 : 3
19.03.2016 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC
0:11
12.03.2016 ZAGREB - ZET
2 : 2
19.03.2016 TREŠNJEVKA - TEKSTILAC
5:0
13.03.2016 VRAPČE - UTRINA
19.03.2016 LUČKO - PREČKO
1:6
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
02.04.2016 PREČKO - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 0
09.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
4 : 2
02.04.2016 TEKSTILAC - LUČKO
0 : 0
09.04.2016 JARUN - UTRINA
13 : 0
02.04.2016 SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
1 : 0
09.04.2016 MLADOST/B - VRAPČE
1 : 7
02.04.2016 ZAGREB - MLADOST/B
13 : 1
09.04.2016 TREŠNJEVKA - ZAGREB
0 : 7
02.04.2016 VRAPČE - JARUN
2 : 4
09.04.2016 LUČKO - SESV.KRALJEVEC
0 : 1
02.04.2016 UTRINA - ZET
3 : 0
09.04.2016 PREČKO - TEKSTILAC
6 : 1
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Rez.
16.04.2016 TEKSTILAC  - ŠPARTA ELEKTRA
2 : 2
23.04.2016 ŠPARTA ELEKTRA- JARUN 11:00
16.04.2016 SESV.KRALJEVEC- PREČKO        
0 : 2
23.04.2016 MLADOST/B - ZET 10:00
16.04.2016 ZAGREB  - LUČKO         
8 : 1
23.04.2016 TREŠNJEVKA - UTRINA 12:00
16.04.2016 VRAPČE  - TREŠNJEVKA    
2 : 6
23.04.2016 LUČKO - VRAPČE 10:00
16.04.2016 UTRINA  - MLADOST/B     
0 : 1
23.04.2016 PREČKO - ZAGREB 10:00
16.04.2016 ZET  - JARUN         
0 : 4
23.04.2016 TEKSTILAC - SESV.KRALJEVEC 12:00
Datum
7. kolo
Rez.
Datum
8. kolo
Rez.
07.05.2016 SESV.KRALJEVEC- ŠPARTA ELEKTRA 12:00      
07.05.2016 ZAGREB - TEKSTILAC 15:00      
08.05.2016 VRAPČE - PREČKO 12:00      
07.05.2016 UTRINA - LUČKO 14:00      
07.05.2016 ZET - TREŠNJEVKA 12:00      
07.05.2016 JARUN - MLADOST/B 11:00      
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Rez.