Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (06''), ZAGIĆI II ( 07' )
Rang natjecanja: ZNL B-1 i B-4
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta
Treneri: Ivan Bokulić i Davor Dodig

Popis igrača: Zagići

Leo Junek, Ante Tuzlak, Jan Hernaus, Adam Trnjar,Eugen Begać, Mateo Palčić, Borna Zanoški, Marin Luša, Domagoj Luša, Mateo Petrić, Šimun Beroš, Ivan Ević, Venci Buća, Luka Palavra, Vedran Mačkala, Lukas Obrč

Popis igrača: Zagići II

Juraj Novosel, Filip Ćuro, Neva Sviben, Marko Filiplić, Ivano Rebec, Noa Grgurić, Martin Škripek, Dominik Luša, Luka Bosančić, Antonio Mikulić, Marko Gašparović



Tablica - Zagići B1- sezona 2014/2015

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Utrina              
2. Stud. grad              
3. Tekstilac              
4. Ses.Kraljevec              
5. HAŠK              
6. Trešnjevka              
7. Šparta Elektra              
8. Rudeš              
9. ZET              
10. Lučko              
11. Mladost/B              
12. Jarun              

Tablica - Zagići B4 - sezona 2014/2015

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1. Rudeš II              
2. HAŠK II              
3. Mladost/B II              
4. Tekstilac II              
5. Lučko II              
6. Stud. grad II              
7. Jarun II              
8. Trešnjevka II              
9. Šp. Elektra II              
10. Ses.Kraljevec II              
11. ZET II              
12. Vrapče II              
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B1 u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
      16.09.2014 UTRINA - LUČKO
17,30
      06.09.2014 HAŠK - SESV.KRALJEVEC
6 : 0
      09.10.2014 TREŠNJEVKA - RUDEŠ
2 : 11
      07.09.2014 STUD. GRAD - ZET
17,00
      06.09.2014 JARUN - MLADOST/B
2 : 8
      06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC
1 : 9
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC - UTRINA
15 : 0
20.09.2014 UTRINA - HAŠK 11,00
13.09.2014. MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 0
20.09.2014 TREŠNJEVKA - LUČKO 11,00
odgođeno ZET - JARUN
21.09.2014 STUD. GRAD - SESV.KRALJEVEC 11,00
14.09.2014. RUDEŠ - STUD. GRAD
5 : 0
20.09.2014 JARUN - RUDEŠ 10,00
13.09.2014. SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
6 : 0
20.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ZET 11,00
13.09.2014. LUČKO - HAŠK
2 : 2
20.09.2014 TEKSTILAC - MLADOST/B 11,00
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 MLADOST/B - UTRINE 09,00      
27.09.2014 ZET - TEKSTILAC 11,00      
27.09.2014 RUDEŠ - ŠPARTA ELEKTRA 11,00      
27.09.2014 SESV.KRALJEVEC- JARUN 11,00      
27.09.2014 LUČKO - STUD. GRAD 16,00      
28.09.2014 HAŠK - TREŠNJEVKA 16,00      
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           

U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B4 u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
      06.09.2014 VRAPČE II - LUČKO II
2 : 11
      06.09.2014 HAŠK II - SESV.KRALJ. II
0 : 5
      06.09.2014 TREŠNJEVKA II - RUDEŠ II
3 : 4
      09.010.2014 STUD.GRAD II - ZET II
18,00
      06.09.2014 JARUN II - MLADOST/B II
3 : 2
      06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA II - TEKSTILAC II
0 : 6
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC II - VRAPČE II
2 : 1
20.09.2014 VRAPČE II - HAŠK II 12,00
13.09.2014. MLADOST/B II - ŠPARTA EL.II
1 : 3
20.09.2014 TREŠNJEVKA II - LUČKO II 12,00
odgođeno ZET II - JARUN II
21.09.2014 STUD.GRAD II - SESV.KRALJ. II 12,00
14.09.2014. RUDEŠ II - STUD.GRAD II
8 : 1
20.09.2014 JARUN II - RUDEŠ II 11,00
13.09.2014. SESV.KRALJ. II- TREŠNJEVKA II
1 : 1
20.09.2014 ŠPARTA EL.II - ZET II 12,00
13.09.2014. LUČKO II - HAŠK II
3 : 4
20.09.2014 TEKSTILAC II - MLADOST/B II 12,00
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 MLADOST/B II - VRAPČE II 10,00      
27.09.2014 ZET II - TEKSTILAC II 12,00      
27.09.2014 RUDEŠ II - ŠPARTA EL.II 12,00      
27.09.2014 SESV.KRALJ. II- JARUN II 12,00      
27.09.2014 LUČKO II - STUD.GRAD II 17,00      
28.09.2014 HAŠK II - TREŠNJEVKA II 15,00      
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati