Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NK "ŠPARTA ELEKTRA"

Kategorija : ZAGIĆI (06''), ZAGIĆI II ( 07' )
Rang natjecanja: ZNL B-1 i B-4
Trajanje utakmice: 2 x po 20 minuta
Treneri: Ivan Bokulić i Davor Dodig

Popis igrača: Zagići

Leo Junek, Ante Tuzlak, Jan Hernaus, Adam Trnjar,Eugen Begać, Mateo Palčić, Borna Zanoški, Marin Luša, Domagoj Luša, Mateo Petrić, Šimun Beroš, Ivan Ević, Venci Buća, Luka Palavra, Vedran Mačkala, Lukas Obrč

Popis igrača: Zagići II

Juraj Novosel, Filip Ćuro, Neva Sviben, Marko Filiplić, Ivano Rebec, Noa Grgurić, Martin Škripek, Dominik Luša, Luka Bosančić, Antonio Mikulić, Marko Gašparović



Tablica - Zagići (2006.) - liga B-1 Sezona 2014/2015.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Rudeš
8
8
0
0
64
8
24
2 HAŠK
8
6
1
1
52
8
19
3 Lučko
8
6
1
1
47
11
19
4 Tekstilac
8
6
1
1
40
9
19
5 Mladost/B
8
6
0
2
52
15
18
6 Trešnjevka
8
3
1
4
21
26
10
7 Jarun
8
3
1
4
20
27
10
8 Ses.Kraljevec
8
2
1
5
17
31
7
9 Šparta Elektra
8
1
1
6
9
40
4
10 Utrina
8
1
1
6
9
66
4
11 ZET
7
0
2
5
10
39
2
12 Stud. grad
7
0
0
7
5
66
0

Tablica - Zagići II (2007.) - liga B4 Sezona 2014/2015.

Mj Naziv
U
P
N
I
G+
G-
Bd
1 Lučko II
8
7
0
1
53
8
21
2 Rudeš II
8
7
0
1
47
15
21
3 Tekstilac II
8
6
0
2
40
13
18
4 Šparta Elektra II
8
6
0
2
27
21
18
5 Trešnjevka
8
2
3
3
17
19
9
6 Mladost/B II
7
3
0
4
19
24
9
7 Vrapče II
7
3
0
4
18
26
9
8 HAŠK II
8
2
2
4
20
31
8
9 Stud. grad II
7
2
2
3
14
30
8
10 Ses.Kraljevec II
8
2
1
5
19
30
7
11 Jarun II
8
2
0
6
12
37
6
12 ZET II
7
0
0
7
11
43
0
Kliknite na sliku za uvećanje!

Foto galerija

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B1 u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- UTRINE
4 : 0
16.09.2014 UTRINE - LUČKO
0 : 10
08.10.2014 TEKSTILAC - JARUN
2 : 0
06.09.2014 HAŠK - SESV.KRALJEVEC
6 : 0
08.10.2014 MLADOST/B - STUD. GRAD
8 : 2
09.10.2014 TREŠNJEVKA - RUDEŠ
2 : 11
08.10.2014 ZET - TREŠNJEVKA
1 : 4
07.09.2014 STUD. GRAD - ZET
17,00
08.10.2014 RUDEŠ - HAŠK
4 : 3
06.09.2014 JARUN - MLADOST/B
2 : 8
08.10.2014 SESV.KRALJEVEC- LUČKO
0 : 7
06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- TEKSTILAC
1 : 9
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC - UTRINE
15 : 0
20.09.2014 UTRINE - HAŠK
0 : 14
13.09.2014. MLADOST/B - ŠPARTA ELEKTRA
6 : 0
20.09.2014 TREŠNJEVKA - LUČKO
2 : 4
odgođeno ZET - JARUN
1 : 8
21.09.2014 STUD. GRAD - SESV.KRALJEVEC
0 : 7
14.09.2014. RUDEŠ - STUD. GRAD
5 : 0
20.09.2014 JARUN - RUDEŠ
0 : 10
13.09.2014. SESV.KRALJEVEC- TREŠNJEVKA
6 : 0
20.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA- ZET
2 : 2
13.09.2014. LUČKO - HAŠK
2 : 2
20.09.2014 TEKSTILAC - MLADOST/B
3 : 2
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 MLADOST/B - UTRINE
10 : 1
04.10.2014 UTRINE - TREŠNJEVKA
1 : 7
27.09.2014 ZET - TEKSTILAC
2 : 4
05.10.2014 STUD. GRAD - HAŠK
0 : 15
27.09.2014 RUDEŠ - ŠPARTA ELEKTRA
9 : 0
04.10.2014 JARUN - LUČKO
2 : 3
27.09.2014 SESV.KRALJEVEC- JARUN
2 : 3
04.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- SESV.KRALJEVEC
1 : 4
27.09.2014 LUČKO - STUD. GRAD
16 : 0
04.10.2014 TEKSTILAC - RUDEŠ
0 : 2
28.09.2014 HAŠK - TREŠNJEVKA
4 : 2
04.10.2014 MLADOST/B - ZET
7 : 1
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
11.10.2014 ZET - UTRINE
3 : 3
19.10.2014 UTRINE - STUD. GRAD 4 : 3
11.10.2014 RUDEŠ - MLADOST/B
4 : 3
18.10.2014 JARUN - TREŠNJEVKA 4 : 0
11.10.2014 SESV.KRALJEVEC- TEKSTILAC
1 : 5
18.10.2014 ŠPARTA ELEKTRA- HAŠK 0 : 4
11.10.2014 LUČKO - ŠPARTA ELEKTRA
5 : 1
18.10.2014 TEKSTILAC - LUČKO 1 : 1
11.10.2014 HAŠK - JARUN
1 : 1
18.10.2014 MLADOST/B - SESV.KRALJEVEC 8 : 2
11.10.2014 TREŠNJEVKA - STUD. GRAD
3 : 0
18.10.2014 ZET - RUDEŠ 0 : 11
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
25.10.2014 RUDEŠ - UTRINE 11:00      
25.10.2014 SESV.KRALJEVEC- ZET 11:00      
19.10.2014 LUČKO - MLADOST/B 4 : 2      
25.10.2014 HAŠK - TEKSTILAC 11:00      
25.10.2014 TREŠNJEVKA - ŠPARTA ELEKTRA 11:00      
26.10.2014 STUD. GRAD - JARUN 11:00      
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           

U lige limača A, i C, te lige zagića A1 i A2 plasirat će se klub koji ima najviše bodova u zbroju momčadi koje se natječu u ligama limača B1 i B3. Ako je zbroj bodova jednak plasman će ostvariti klub čiji su limači B3 bolje plasirani. Klub koji se plasira u najkvalitetnije lige limača i zagića mora imati u natjecanju sve četiri momčadi.

Raspored i rezultati utakmica - Zagići B4 u sezoni 2014/2015.

Datum
1. kolo
Sati
Datum
2. kolo
Rez.
08.10.2014 ŠPARTA EL.II - VRAPČE II
3 : 1
06.09.2014 VRAPČE II - LUČKO II
2 : 11
08.10.2014 TEKSTILAC II - JARUN II
5 : 1
06.09.2014 HAŠK II - SESV.KRALJ. II
0 : 5
08.10.2014 MLADOST/B II - STUD.GRAD II
3 : 1
06.09.2014 TREŠNJEVKA II - RUDEŠ II
3 : 4
08.10.2014 ZET II - TREŠNJEVKA II
1 : 4
09.010.2014 STUD.GRAD II - ZET II
18,00
08.10.2014 RUDEŠ II - HAŠK II
6 : 3
06.09.2014 JARUN II - MLADOST/B II
3 : 2
08.10.2014 SESV.KRALJ. II- LUČKO II
1 : 4
06.09.2014 ŠPARTA ELEKTRA II - TEKSTILAC II
0 : 6
Datum
3. kolo
Rez.
Datum
4. kolo
Rez.
13.09.2014. TEKSTILAC II - VRAPČE II
2 : 1
20.09.2014 VRAPČE II - HAŠK II
6 : 2
13.09.2014. MLADOST/B II - ŠPARTA EL.II
1 : 3
20.09.2014 TREŠNJEVKA II - LUČKO II
0 : 6
  ZET II - JARUN II
0 : 2
21.09.2014 STUD.GRAD II - SESV.KRALJ. II
4 : 2
14.09.2014. RUDEŠ II - STUD.GRAD II
8 : 1
20.09.2014 JARUN II - RUDEŠ II
1 : 9
13.09.2014. SESV.KRALJ. II- TREŠNJEVKA II
1 : 1
20.09.2014 ŠPARTA EL.II - ZET II
6 : 2
13.09.2014. LUČKO II - HAŠK II
3 : 4
20.09.2014 TEKSTILAC II - MLADOST/B II
7 : 3
Datum
5. kolo
Rez.
Datum
6. kolo
Sati
27.09.2014 MLADOST/B II - VRAPČE II
odg.
04.10.2014 VRAPČE II - TREŠNJEVKA II
2 : 1
27.09.2014 ZET II - TEKSTILAC II
0 : 9
05.10.2014 STUD.GRAD II - HAŠK II
3 : 3
27.09.2014 RUDEŠ II - ŠPARTA EL.II
1 : 3
04.10.2014 JARUN II - LUČKO II
0 : 8
27.09.2014 SESV.KRALJ. II- JARUN II
4 : 1
04.10.2014 ŠPARTA EL.II - SESV.KRALJ. II
7 : 3
27.09.2014 LUČKO II - STUD.GRAD II
12 : 0
04.10.2014 TEKSTILAC II - RUDEŠ II
2 : 3
28.09.2014 HAŠK II - TREŠNJEVKA II
2 : 2
04.10.2014 MLADOST/B II - ZET II
7 : 3
Datum
7. kolo
Sati
Datum
8. kolo
Sati
11.10.2014 ZET II - VRAPČE II
3 : 5
19.10.2014 VRAPČE II - STUD.GRAD II
1 : 4
11.10.2014 RUDEŠ II - MLADOST/B II
6 : 0
18.10.2014 JARUN II - TREŠNJEVKA II
2 : 5
11.10.2014 SESV.KRALJ. II- TEKSTILAC II
2 : 9
18.10.2014 ŠPARTA EL.II - HAŠK II
4 : 2
11.10.2014 LUČKO II - ŠPARTA EL.II
5 : 1
18.10.2014 TEKSTILAC II - LUČKO II
0 : 3
11.10.2014 HAŠK II - JARUN II
4 : 2
18.10.2014 MLADOST/B II - SESV.KRALJ. II
3 : 1
11.10.2014 TREŠNJEVKA II - STUD.GRAD II
1 : 1
18.10.2014 ZET II - RUDEŠ II
2 : 10
Datum
9. kolo
Rez.
Datum
10. kolo
Sati
25.10.2014 RUDEŠ II - VRAPČE II 12:00      
25.10.2014 SESV.KRALJ. II- ZET II 12:00      
19.10.2014 LUČKO II - MLADOST/B II 10 : 1      
25.10.2014 HAŠK II - TEKSTILAC II 12:00      
25.10.2014 TREŠNJEVKA II - ŠPARTA EL.II 12:00      
26.10.2014 STUD.GRAD II - JARUN II 12:00      
Datum
11. kolo
Sati
Datum
12. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
13. kolo
Sati
Datum
14. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
15. kolo
Sati
Datum
16. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
17. kolo
Sati
Datum
18. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
19. kolo
Sati
Datum
20. kolo
Sati
           
           
           
           
           
           
Datum
21. kolo
Sati
Datum
22. kolo
Sati